Weby a e-shopy

Dobre navrhnutý web alebo e-shop funguje ako brána, ktorou užívatelia prejdú a nakúpia. Zle navrhnutý funguje ako stena, ktorú nechcú preliezať. Poďme spoločne vytvoriť originálnu bránu, ktorá vedie priamo k objednávke.

Nezáväzná konzultácia
 
 

Web na mieru vašim zákazníkom

V Betteri neveríme na univerzálne riešenie. Než sa vrhneme do návrhu vášho nového webu, spoznáme vaše podnikanie aj vašich zákazníkov. Vďaka tomu vytvoríme web, ktorým užívatelia ľahko prejdú až k objednávke a radi sa k vám vrátia.

Spojte sily s Betterom

Poďme spoločne vytvoriť web, na ktorom sa užívatelia budú cítiť dobre. Od webu aleo e-shopu rovnako užitočného a výnimočného ako vaša firma ste len pár kliknutí.

Chcem funkčný web

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomôžeme vám
uspieť na internete

Nech už vašemu marketingu chýba čokoľvek, spoločne to odhalíme. Urobte práve teraz prvý krok k marketingu, ktorý funguje naplno.

 
Osobné údaje, ktoré nám poskytnete (teda meno, telefón alebo e-mail) použijeme k tomu, aby sme sa vám mohli ozvať naspäť. Ak vás zaujímajú podrobnosti, pozrite sa na naše Zásady ochrany osobných údajov.
 
Ako to
dokončíme
  Vyššia
návštevnosť

Ako to robíme v Betteri

1.

Radi vás spoznáme

Na samom začiatku chceme spoznať vás, vaše podnikanie a ciele. Preto sa s vami stretne tím, ktorý bude na novom webe pracovať, predstaví sa vám a naladí sa s vami na rovnakú nôtu.

2.

Analyzujeme a navrhujeme

Nasleduje dôkladná analýza – vašej cieľovej skupiny, konkurencie, kľúčových slov pre váš obor. Na základe analýzy začneme s návrhom podoby nového webu alebo e-shopu.

3.

Konzultujeme návrh s vami

Návrh štruktúry webu aj spôsobu, akým bude so zákazníkmi komunikovať, predstavíme vám. Komunikácia s vami je pre nás veľmi dôležitá, ako klient ste člen better tímu.

4.

Kreslíme, píšeme, tvoríme

Je čas pustiť sa do zrozumiteľných a osobitých textov a grafiky. Po spustení webu tiež analyzujeme fungovanie webu, aby sme vychytali všetky muchy.

 
S čím vám môžeme pri tvorbe webu pomôcť?   Analýza
webu

S čím vám môžeme pri tvorbe webu pomôcť?

 

Vy ste skvelý v tom, čo robíte.
My sa postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázom budete mať viac času na svoje podnikanie. Postaráme sa o váš kompletný marketing, privedieme nových zákazníkov a s nimi nové zákazky. Každý člen better tímu je odborník na svoje odvetvie marketingu, preto vieme každú korunu, ktorú do marketingu vložíte, maximálne zhodnotiť.

Poďme spojiť sily!

Nezáväzná konzultácia Povedzte mi o tom viac

Prečo si
vybrať Better
  Prípadová
štúdia
Menu