Webová analytika

Funguje váš web naplno? Do ktorých kanálov sa vám vyplatí investovať? Prečo užívatelia opúšťajú váš web bez nákupu? Na tieto otázky odpovedia naši analytici. Nájdu slabé miesta vášho webu a vyriešia ich tak, aby prestali brzdiť vaše podnikanie.

Nezáväzná konzultácia
 
 

Fungujúci web
pre fungujúce podnikanie

Každý vieme niečo iné – vy ste skvelí vo svojom obore podnikania, my rozumieme fungovaniu webov a marketingu. Aby vás nič nebrzdilo v tom, v čom vynikáte, nájdeme nedostatky vášho webu a marketingových aktivít a vyriešime ich. Fungujúci web a marketing vám prinesú nových zákazníkov, ktorí sa k vám budú radi vracať.

Preč s brzdou vášho byznysu

Dokedy neodhalíte problémy, ktoré váš byznys brzdia, nemôžete ich odstrániť. Vy tak každý deň přichádzate o zákazníkov a objednávky. Poďte to s nami zmeniť!

Analyzujte môj web

Naši spokojní klienti

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomôžeme vám
uspieť na internete

Nech už vašemu marketingu chýba čokoľvek, spoločne to odhalíme. Urobte práve teraz prvý krok k marketingu, ktorý funguje naplno.

 
Osobné údaje, ktoré nám poskytnete (teda meno, telefón alebo e-mail) použijeme k tomu, aby sme sa vám mohli ozvať naspäť. Ak vás zaujímajú podrobnosti, pozrite sa na naše Zásady ochrany osobných údajov.
 
Ako to
dokončíme
  Vyššia
návštevnosť

Ako to robíme v Betteri

1.

Zoznámime sa s vami

Najskôr chceme vždy spoznať vás aj vaše podnikanie. Zaujíma nás, aký problém vás trápi. Ak ide o niečo konkrétne, môžeme a naň zamerať a nájsť jeho korene.

2.

Meriame a analyzujeme

Zanalyzujeme fungovanie vášho webu. Pozrieme sa na zdroje návštevnosti, pohyb užívateľov po webe a priebeh nákupu. Zistíme, kam u vás užívatelia klikajú a kde sa strácajú.

3.

Vyhodnocujeme

Vyhodnotíme dáta a zistíme, kde sa skrýva problém. Navrhneme, ako ho riešiť a riešenie aj výsledky analýzy vám predstavíme. Spoločne sa dohodneme, ako budeme postupovať ďalej.

4.

Riešime a konzultujeme

Ak si to budete priať, postaráme sa o riešenie problémov a zaistíme, aby váš web alebo e-shop fungoval efektívne. K dispozícii je vám celý náš tím.

 
Jak vám pomůžeme s webovou analytikou?   Analýza
webu

Jak vám pomůžeme s webovou analytikou?

 

Vy ste skvelý v tom, čo robíte.
My sa postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázom budete mať viac času na svoje podnikanie. Postaráme sa o váš kompletný marketing, privedieme nových zákazníkov a s nimi nové zákazky. Každý člen better tímu je odborník na svoje odvetvie marketingu, preto vieme každú korunu, ktorú do marketingu vložíte, maximálne zhodnotiť.

Poďme spojiť sily!

Nezáväzná konzultácia Povedzte mi o tom viac

Prečo si
vybrať Better
  Prípadová
štúdia
Menu