YouTube
reklama

Predstavte si, že sami určujete, kto vidí vašu reklamu. To, čo znie v televízii ako sci-fi, je na YouTube bežné. Začnite s nami s YouTube reklamou a my vám pomôžeme z 5 miliónov užívateľov YouTube osloviť tých pravých.

Nezáväzná konzultácia
 
 

Reklama
s merateľnými výsledkami

S reklamou na YouTube nemusíte prínos reklamy veštiť z krištáľovej gule. Výsledky budeme sledovať a vyhodnocovať, takže uvidíte, čo vám YouTube prináša. Otestujeme rôzne cielenie a varianty bannerov a videí a postupne sa prepracujeme ku skvelým výsledkom a maximálnemu využitiu investovaných peňazí.

Spoločne oslovíme užívateľov dobre mierenou reklamou a zapíšeme vašu značku do ich povedomia.
Idete do toho s nami?

Chcem YouTube reklamu

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomôžeme vám
uspieť na internete

Nech už vašemu marketingu chýba čokoľvek, spoločne to odhalíme. Urobte práve teraz prvý krok k marketingu, ktorý funguje naplno.

 
Osobné údaje, ktoré nám poskytnete (teda meno, telefón alebo e-mail) použijeme k tomu, aby sme sa vám mohli ozvať naspäť. Ak vás zaujímajú podrobnosti, pozrite sa na naše Zásady ochrany osobných údajov.
 
Ako to
dokončíme
  Vyššia
návštevnosť

Ako to robíme v Betteri

1.

Spoznáme vaše podnikanie

Aby sme vedeli, ako k reklamám na YouTube pristúpiť, chceme na začiatku spoznat vás, váš obor aj ciele, ktoré by mali reklamy plniť.

2.

Vypracujeme stratégiu

Preskúmame vašu cieľovú skupinu. Zistíme, kto sú vaši zákazníci a čo ich zaujíma, a vypracujeme stratégiu – koho, kedy, kde a ako oslovíme.

3.

Vytvoríme kreatívy

Vytvoríme niekoľko bannerov alebo vám pomôžeme s videom. Do obehu pustíme vždy niekoľko variant, aby sme zistili, ktorá funguje najlepšie.

4.

Optimalizujeme

Spustením reklám nekončíme. Skúšame rôzne kreatívy a cielenia, aby sme vedeli, čo vo vašom prípade funguje a čo môžeme zlepšiť.

 
Prípadová
štúdia
  Analýza
webu

Vy ste skvelý v tom, čo robíte.
My sa postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázom budete mať viac času na svoje podnikanie. Postaráme sa o váš kompletný marketing, privedieme nových zákazníkov a s nimi nové zákazky. Každý člen better tímu je odborník na svoje odvetvie marketingu, preto vieme každú korunu, ktorú do marketingu vložíte, maximálne zhodnotiť.

Poďme spojiť sily!

Nezáväzná konzultácia Povedzte mi o tom viac

Prečo si
vybrať Better
  Prípadová
štúdia
Menu