Sociálne siete

Vaši zákazníci nie sú čísla – sú to predovšetkým ľudia. Majte s nimi ľudský, priateľský vzťah a oni k vám prídu nakúpiť radšej než ku konkurencií, aj keby bola lacnejšia. Sociálne siete sú pre vybudovanie takého vzťahu skvelé miesto.

Nezáväzná konzultácia
 
 

Spriateľte sa so svojimi zákazníkmi

Na začiatku každého vzťahu musíte dobre spoznať toho druhého. Preto začneme tým, že spoznáme vašu cieľovú skupinu. Zistíme, kto sú vaši zákazníci, ako hovoria a čo majú radi. Až potom navrhneme, koho na sociálnych sieťach oslovíme a ako.

Postaráme sa o organickú aj platenú komunikáciu na Facebooku, Twitteri, Instagrame aj LinkedIne. Oslovíme nových užívateľov a zároveň vám pomôžeme udržať priateľstvo s tými, ktorí už vás poznajú a nakupujú u vás.

Spojte sily s Betterom

Nemáte čas udržiavať svoje sociálne siete? To nevadí, v Betteri sa postaráme o ich kompletnú správu. Vy tak môžete venovať čas tomu, vďaka čomu vás majú zákazníci radi už teraz: svojim produktom a dobrému servisu. Čo vy na to?

Chcem pomôcť so sociálnymi sieťami

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomôžeme vám
uspieť na internete

Nech už vašemu marketingu chýba čokoľvek, spoločne to odhalíme. Urobte práve teraz prvý krok k marketingu, ktorý funguje naplno.

 
Osobné údaje, ktoré nám poskytnete (teda meno, telefón alebo e-mail) použijeme k tomu, aby sme sa vám mohli ozvať naspäť. Ak vás zaujímajú podrobnosti, pozrite sa na naše Zásady ochrany osobných údajov.
 
Ako to
dokončíme
  Vyššia
návštevnosť

Ako to robíme v Betteri

1.

Stretneme sa s vami

Ako už sme hovorili: na začiatku vzťahu je dôležité toho druhého spoznať. Vy budete dôležitým členom nášho tímu, a tak chceme spoznať vás aj vaše podnikanie.

2.

Spoznáme vašich zákazníkov

Urobíme si prieskum: zistíme, kto sú vaši zákazníci, kto sú vaši fanúšikovia na sociálnych sieťach, ako ku správe pristupujete a čo vám funguje a čo nie.

3.

Vypracujeme stratégiu sietí

Na základe prieskumu navrhneme, aké siete sú pre vás tie pravé, ako využívať platené a ako neplatené možnosti a akým spôsobom komunikovať s vašimi fanúšikmi.

4.

Začneme so správou

Stratégiu s vami preberieme a potom sa pustíme do samotnej správy sietí. Prínos svojej práce budeme pravidelne vyhodnocovať a výsledky vám predáme.

 
Prípadová
štúdia
  Analýza
webu

Vy ste skvelý v tom, čo robíte.
My sa postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázom budete mať viac času na svoje podnikanie. Postaráme sa o váš kompletný marketing, privedieme nových zákazníkov a s nimi nové zákazky. Každý člen better tímu je odborník na svoje odvetvie marketingu, preto vieme každú korunu, ktorú do marketingu vložíte, maximálne zhodnotiť.

Poďme spojiť sily!

Nezáväzná konzultácia Povedzte mi o tom viac

Prečo si
vybrať Better
  Prípadová
štúdia
Menu