SEO

Pomôžeme vám vybudovať web alebo e-shop priateľský pre užívateľov, a teda aj pre vyhľadávače. Cesta zákazníkov cez vyhľadávače k vám sa výrazne skráti.

Nezáväzná konzultácia
 
 

SEO nie je čierna mágia

Vyhľadávače nejde obalamutiť. Aby zobrazovali váš web alebo e-shop medzi prvými, musí sa im páčiť. A vyhľadávačom sa páčia weby, ktoré sú užitočné a prehľadné pre užívateľov. Hodnotia preto technické vlastnosti webu, ako je dostatočne rozvetvená štruktúra, ale aj kvalitu textov. Práve s textami má v Česku problém 44 % webov.

Dobrá správa: vy medzi nimi už čoskoro nebudete. Pomôžeme vám.

S nami vás zákazníci nájdu

Ako užívatelia hľadajú vaše produkty? A čo by u vás mali nájsť? Poďme to spoločne zistiť a zmeniť váš web tak, aby sa páčil ľuďom aj vyhľadávačom. Aby si vás sami našli ľudia, ktorí ľahko a radi nakúpia.

Chcem zlepšiť svoju pozíciu vo vyhľadávaní

SEO

Naši spokojní klienti

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomôžeme vám
uspieť na internete

Nech už vašemu marketingu chýba čokoľvek, spoločne to odhalíme. Urobte práve teraz prvý krok k marketingu, ktorý funguje naplno.

 
Osobné údaje, ktoré nám poskytnete (teda meno, telefón alebo e-mail) použijeme k tomu, aby sme sa vám mohli ozvať naspäť. Ak vás zaujímajú podrobnosti, pozrite sa na naše Zásady ochrany osobných údajov.
 
Ako to
dokončíme
  Vyššia
návštevnosť

Ako to robíme v Betteri

1.

Pozývame vás do Betteru

Zo všetkého najskôr vás chceme spoznať. Zaujíma nás vaše podnikanie, vaši zákazníci, ciele aj dôvod, prečo ste sa na nás obrátili. Nezáleží na tom, či sa stretneme u nás alebo u vás. Dôležité je, aby sa nám dobre spolupracovalo.

2.

Analyzujeme

Vezmeme si na paškál váš web, jeho štruktúru, texty a ďalšie aspekty dôležité pre SEO. Potom si preklepneme konkurenciu a vypracujeme analýzu kľúčových slov, aby sme vedeli, ako užívatelia vaše produkty hľadajú.

3.

Vypracujeme stratégiu

Výsledky analýz nám pomôžu navrhnúť ideálne riešenie. Bude stačiť web upraviť, alebo to bude chcieť nový? A čo presne musíme vylepšiť, aby sa web páčil vyhľadávačom aj užívateľom? To všetko vám stratégia povie.

4.

Optimalizujeme a vyhodnocujeme

Toto je naozaj zábavná časť – web sa mení, aby vám mohol slúžiť čo najlepšie. Vylepšujeme jeho štruktúru, meníme alebo vytvárame texty, upravujeme titulky stránok… Prínos svojej práce taktiež priebežne vyhodnocujeme.

 
Čo pre vás môžeme v rámci SEO urobiť?   Analýza
webu

Čo pre vás môžeme v rámci SEO urobiť?

 

Vy ste skvelý v tom, čo robíte.
My sa postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázom budete mať viac času na svoje podnikanie. Postaráme sa o váš kompletný marketing, privedieme nových zákazníkov a s nimi nové zákazky. Každý člen better tímu je odborník na svoje odvetvie marketingu, preto vieme každú korunu, ktorú do marketingu vložíte, maximálne zhodnotiť.

Poďme spojiť sily!

Nezáväzná konzultácia Povedzte mi o tom viac

Prečo si
vybrať Better
  Prípadová
štúdia
Menu