Reklama
na Facebooku

Presné cielenie. Práve to tvorí rozdiel medzi otravnou a zaujímavou reklamou. Na Facebooku cielite priamo na potenciálnych zákazníkov, či už to sú nevesty, milovníci psov alebo študenti. Pomôžeme vám s tým.

Nezáväzná konzultácia
 
 

Na mieru
cieľovej skupine

Oslovte užívateľov na Facebooku reklamou, ktorá ich zaujme. V Betteri zistíme, kto sú vaši potenciálni zákazníci, a vytvoríme reklamy im na mieru. Tak vám privedieme nových zákazníkov a fanúšikov.

Idete do toho s nami?

Chcem reklamu na Facebooku

 

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomôžeme vám
uspieť na internete

Nech už vašemu marketingu chýba čokoľvek, spoločne to odhalíme. Urobte práve teraz prvý krok k marketingu, ktorý funguje naplno.

 
Osobné údaje, ktoré nám poskytnete (teda meno, telefón alebo e-mail) použijeme k tomu, aby sme sa vám mohli ozvať naspäť. Ak vás zaujímajú podrobnosti, pozrite sa na naše Zásady ochrany osobných údajov.
 
Ako to
dokončíme
  Vyššia
návštevnosť

Ako to robíme v Betteri

1.

Stretneme sa s vami

V Betteri budete dôležitou súčasťou tímu, preto chceme spoznať vás, váš obor aj ciele, ktoré majú reklamy plniť.

2.

Vypracujeme stratégiu

Zistíme, kto sú vaši potenciálni zákazníci, a vytvoríme stratégiu, ako ich osloviť. Navrhneme cielenie aj podobu reklám.

3.

Pustíme sa do práce

Vytvoríme bannery a texty a pustíme reklamy do obehu. Vždy spúšťame niekoľko kreatív zároveň, aby sme zistili, ktorá funguje najlepšie.

4.

Vyhodnocujeme

Priebežne sledujeme fungovanie reklám a vyhodnocujeme, čo vám reklamy prinášajú. Vďaka tomu vieme, čo môžeme zlepšiť.

 
Prípadová
štúdia
  Analýza
webu

Vy ste skvelý v tom, čo robíte.
My sa postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázom budete mať viac času na svoje podnikanie. Postaráme sa o váš kompletný marketing, privedieme nových zákazníkov a s nimi nové zákazky. Každý člen better tímu je odborník na svoje odvetvie marketingu, preto vieme každú korunu, ktorú do marketingu vložíte, maximálne zhodnotiť.

Poďme spojiť sily!

Nezáväzná konzultácia Povedzte mi o tom viac

Prečo si
vybrať Better
  Prípadová
štúdia
Menu