PPC reklama

Predstavte si, že každé euro vložené do reklamy využijete naplno. S PPC reklamou to ide – platíte len za užívateľov, ktorí prídu na váš web. Keď na vašich kampaniach zapracujeme spoločne, prepracujeme sa k efektívnemu využitiu investovaných peňazí a privedieme k vám nových zákazníkov.

Nezáväzná konzultácia
 
 

Oslovte správnych ľudí v správnu chvíľu

Vaši budúci zákazníci možno práve teraz premýšľajú o vašich produktoch a službách alebo ich dokonca hľadajú. V Betteri vám pomôžeme osloviť ich naprieč internetom.

Povieme o vás užívateľom v obsahovej sieti a na Facebooku. Vo vyhľadávaní na Google a Sezname ponúkneme vaše produkty ľuďom, ktorí ich hľadajú. A privedieme späť zákazníkov, ktorí od vás odišli bez nákupu.

Viac zákazníkov za menej peňazí

Ako získať s PPC reklamami čo najviac zákazníkov za čo najnižšiu cenu? Stačí sa im pravidelne venovať, testovať ich, dolaďovať.

Že na to nemáte čas? My si ho pre vás radi urobíme. Pomôžeme vám ukázať ľuďom, že im máte čo ponúknuť.

Priveďte mi zákazníkov

PPC

Naši spokojní klienti

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomôžeme vám
uspieť na internete

Nech už vašemu marketingu chýba čokoľvek, spoločne to odhalíme. Urobte práve teraz prvý krok k marketingu, ktorý funguje naplno.

 
Osobné údaje, ktoré nám poskytnete (teda meno, telefón alebo e-mail) použijeme k tomu, aby sme sa vám mohli ozvať naspäť. Ak vás zaujímajú podrobnosti, pozrite sa na naše Zásady ochrany osobných údajov.
 
Ako to
dokončíme
  Vyššia
návštevnosť

Ako to robíme v Betteri

1.

Radi vás spoznáme

Každá firma je iná, preto nerobíme reklamy od stolu. Chceme vás spoznať a zistiť, čím ste výnimočný a čo svojím zákazníkom ponúkate. Zároveň nás zaujíma, čo od PPC reklám očakávate.

2.

Zistíme, čo pre vás môžeme urobiť

Pozrieme sa na váš web a zistíme, či je na PPC reklamy pripravený. Keby nebol, privádzali by sme užívateľov zbytočne a vy by ste do nich zbytočne investovali. Spolu nastavíme reálne ciele kampaní.

3.

Vytvoríme stratégiu

Vypracujeme analýzu kľúčových slov a mrkneme sa, ako je na tom vaša konkurencia. Potom navrhneme štruktúru kampane, jej uchopenie aj využité kanály. Stratégiu pred realizáciou preberieme s vami.

4.

Realizujeme a vyhodnocujeme

Potom sa pustíme do vytvárania kampaní a jednotlivých reklám. Po spustení si počkáme na prvé relevantné výsledky a zistíme, čo vo vašom prípade funguje dobre a čo môžeme zlepšiť.

 
Ako vám môžeme pomôcť s PPC?   Analýza
webu

Ako vám môžeme pomôcť s PPC?

 

Vy ste skvelý v tom, čo robíte.
My sa postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázom budete mať viac času na svoje podnikanie. Postaráme sa o váš kompletný marketing, privedieme nových zákazníkov a s nimi nové zákazky. Každý člen better tímu je odborník na svoje odvetvie marketingu, preto vieme každú korunu, ktorú do marketingu vložíte, maximálne zhodnotiť.

Poďme spojiť sily!

Nezáväzná konzultácia Povedzte mi o tom viac

Prečo si
vybrať Better
  Prípadová
štúdia
Menu