Grafika a kreatíva

Čo vás spoľahlivo odlíši od konkurencie? Perfektné produkty a služby a originálne nápady. To prvé už máte, to druhé pre vás máme my. Postaráme sa o grafiku a kreatívu pre váš marketing.

Nezáväzná konzultácia
 
 

Na mieru vášmu podnikaniu

Poďte s nami vyniknúť medzi webmi a reklamami konkurencie. V Betteri na vás čakajú špecialisti zameraní na grafiku a kreatívu, ktorí hneď na začiatku spolupráce dôkladne spoznajú vaše podnikanie aj obor. Vďaka tomu navrhnú riešenie, ktoré vám bude sedieť a zaujme vašich súčasných aj budúcich zákazníkov.

Od banneru po nový web

Betterácke hlavy plné nápadov vám pomôžu s novým webom, bannerami, textovou reklamou – skrátka so vším, čo posunie váš marketing. Napíšte nám!
Chcem sa odlíšiť od konkurence

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomôžeme vám
uspieť na internete

Nech už vašemu marketingu chýba čokoľvek, spoločne to odhalíme. Urobte práve teraz prvý krok k marketingu, ktorý funguje naplno.

 
Osobné údaje, ktoré nám poskytnete (teda meno, telefón alebo e-mail) použijeme k tomu, aby sme sa vám mohli ozvať naspäť. Ak vás zaujímajú podrobnosti, pozrite sa na naše Zásady ochrany osobných údajov.
 
Ako to
dokončíme
  Vyššia
návštevnosť

Ako to robíme v Betteri

1.

Spoznáme vás aj vaše podnikanie

Na samom začiatku by sme sa s vami radi stretli a zoznámili sa. Chceme totiž dobre spoznať vás a váš obor, aby sme vám mohli navrhnúť riešenie na mieru.

2.

Pripravíme koncept

Dáme dohromady tím, ktorý sa vám bude venovať. Ten na základe informácií o vašej vašej cieľovej skupine a nami uskutočnených analýz vypracuje návrh riešenia.

3.

Komunikujeme s vami

Ako náš klient budete dôležitý člen týmu. Predstavíme vám koncept, vypočujeme si váš názor, neustále budeme v spojení. Budeme vás informovať o každom kroku.

4.

Realizujeme

Dáme sa do práce na drôtenom modele, grafike, textoch – jednoducho na realizácií konceptu. Nespíme na vavrínoch, ani keď je hotovo, ešte zostáva vyhodnotiť, čo naša práca priniesla.

 
Prípadová
štúdia
  Analýza
webu

Vy ste skvelý v tom, čo robíte.
My sa postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázom budete mať viac času na svoje podnikanie. Postaráme sa o váš kompletný marketing, privedieme nových zákazníkov a s nimi nové zákazky. Každý člen better tímu je odborník na svoje odvetvie marketingu, preto vieme každú korunu, ktorú do marketingu vložíte, maximálne zhodnotiť.

Poďme spojiť sily!

Nezáväzná konzultácia Povedzte mi o tom viac

Prečo si
vybrať Better
  Prípadová
štúdia
Menu