E‑mailing

Koľko dostávate denne e-mailov? A koľko z nich bez prečítania mažete?

V Betteri sa postaráme, aby vaše e-maily nekončili v koši. Pomôžeme vám naštartovať fungujúci e‑mail marketing.

Nezáväzná konzultácia
 
 

Zaujmite e‑mailom

Každý deň prehrávajú tisíce reklamných e-mailov svoj boj o pozornosť užívateľov. Viete, čo urobiť preto, aby medzi nimi neboli tie vaše?

My áno – a radi vám s tým pomôžeme. Ukážeme vám, ako posielať správne e-maily správnym ľuďom, ako ich zaujať a priviesť k prekliku na váš web. Pohráme sa s vašimi e‑mailami od predmetu až po rozosielku.

Využite s nami e‑mailing naplno

E‑mailing patrí k najkonverznejším marketingovým nástrojom, nezačne ale fungovať sám od seba. Poďme spoločne vytvoriť stratégiu e‑mail marketingu, ktorý vám privedie nových zákazníkov s každou investovanou korunou.

Chcem e-mailing, ktorý funguje

Naši spokojní klienti

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomôžeme vám
uspieť na internete

Nech už vašemu marketingu chýba čokoľvek, spoločne to odhalíme. Urobte práve teraz prvý krok k marketingu, ktorý funguje naplno.

 
Osobné údaje, ktoré nám poskytnete (teda meno, telefón alebo e-mail) použijeme k tomu, aby sme sa vám mohli ozvať naspäť. Ak vás zaujímajú podrobnosti, pozrite sa na naše Zásady ochrany osobných údajov.
 
Ako to
dokončíme
  Vyššia
návštevnosť

Ako to robíme v Betteri

1.

Stretneme sa pri guľatom stole

Hneď na začiatku sa s vami chceme stretnúť. Zistíme, ako k e-mailingu pristupujete a čo neho a od spolupráce s nami očakávate. Guľatý stôl naozaj máme, teda aspoň oválny. Príďte sa pozrieť!

2.

Preklepneme si váš e‑mailing

Pozrieme sa, ako je na tom váš e-mailing teraz. Zistíme, ako zbierate kontakty, koľko ich máte, aké informácie ste o nich získali a ako s nimi pracujete. Nájdeme silné aj slabé stránky vašeho e-mail marketingu.

3.

Vypracujeme stratégiu

Zistíme, kto je vaša cieľová skupina, a vypracujeme stratégiu toho, ako ju e-mailingom osloviť. Navrhneme početnosť e-mailov, ich podobu aj obsah. Stratégiu pred realizáciou predstavíme vám a vypočujeme si váš názor.

4.

Pustíme sa do e-mailovania

Začneme pracovať na zbere adries a vytváraní a rozosielaní emailov. Pohráme sa sa s roztriedením užívateľov aj s podobou mailov – ich textom a predovšetkým predmetom. Budeme tiež merať a vyhodnocovať prínos e-mailingu.

 
Prípadová
štúdia
  Analýza
webu

Vy ste skvelý v tom, čo robíte.
My sa postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázom budete mať viac času na svoje podnikanie. Postaráme sa o váš kompletný marketing, privedieme nových zákazníkov a s nimi nové zákazky. Každý člen better tímu je odborník na svoje odvetvie marketingu, preto vieme každú korunu, ktorú do marketingu vložíte, maximálne zhodnotiť.

Poďme spojiť sily!

Nezáväzná konzultácia Povedzte mi o tom viac

Prečo si
vybrať Better
  Prípadová
štúdia
Menu