Copywriting

Vaša firma je výnimočná. S nami bude výnimočný aj jej hlas – pomôžeme vám prehovoriť ku zákazníkom ich jazykom. Úradníka na vašom webe už čoskoro nahradí priateľský predavač, ktorý zákazníkom rozumie.

Nezáväzná konzultácia
 
 

Píšeme pre vašich skutočných zákazníkov

My ľudia často súdime druhých podľa seba. Zákazníci sa ale na vaše produkty pozerajú inak než vy. Možno pre nich znamenajú niečo, čo by vám vo sne nenapadlo.

V Betteri zistíme, kto sú vaši zákazníci a čo potrebujú. Na základe toho napíšeme texty, ktorým porozumejú a nájdu v nich to, čo hľadajú.

Nájdeme váš vlastný hlas

Odlíšte sa od konkurencie a staňte sa pre zákazníkov priateľom, ktorý rozumie ich potrebám. Spoločne nájdeme váš jedinečný hlas, ktorý vynikne medzi ostatnými.

Chcem osobité texty

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomôžeme vám
uspieť na internete

Nech už vašemu marketingu chýba čokoľvek, spoločne to odhalíme. Urobte práve teraz prvý krok k marketingu, ktorý funguje naplno.

 
Osobné údaje, ktoré nám poskytnete (teda meno, telefón alebo e-mail) použijeme k tomu, aby sme sa vám mohli ozvať naspäť. Ak vás zaujímajú podrobnosti, pozrite sa na naše Zásady ochrany osobných údajov.
 
Ako to
dokončíme
  Vyššia
návštevnosť

Ako to robíme v Betteri

1.

Tešíme sa na stretnutie

My betteráci (a copywriteri zvlášť) radi spoznávame nových ľudí – a zvlášť zaujímavých klientov, ako ste vy. Preto sa s vami chceme hneď na začiatku stretnúť, spoznať vás aj vaše produkty. Zároveň zistíme, čo od spolupráce s nami očakávate.

2.

Skúmame a chystáme podklady

Písať nezačneme hneď – najskôr musíme zistiť, kto je vaša cieľová skupina a ako ich najlepšie osloviť. Zároveň nás zaujíma, prečo vás majú vaši zákazníci radi a čím vynikáte oproti konkurencií. Pred samotným písaním tiež stanovíme vhodnú tonalitu textov.

3.

Píšeme a prepisujeme

Už vieme, ako texty uchopíme, a všetko sme prebrali s vami. Teraz je čas pustiť sa do samotného copywritingu. Naše copywriterky si dajú záležať na každej vete, budú hýčkať nadpisy aj texty tlačidiel, dokedy s nimi nebudú úplne spokojné.

4.

Nastavujeme a kontrolujeme

Texty vložíme na váš web a dáme si pozor, aby bolo každé písmenko na svojom mieste. Po čase vyhodnotíme, ako texty a vôbec váš web fungujú a dotiahneme prípadné nedostatky.

 
Prípadová
štúdia
  Analýza
webu

Vy ste skvelý v tom, čo robíte.
My sa postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázom budete mať viac času na svoje podnikanie. Postaráme sa o váš kompletný marketing, privedieme nových zákazníkov a s nimi nové zákazky. Každý člen better tímu je odborník na svoje odvetvie marketingu, preto vieme každú korunu, ktorú do marketingu vložíte, maximálne zhodnotiť.

Poďme spojiť sily!

Nezáväzná konzultácia Povedzte mi o tom viac

Prečo si
vybrať Better
  Prípadová
štúdia
Menu