Bannerová
reklama

Poďme spoločne postrčiť vaše podnikanie. S bannerovou reklamou vám privedieme nových zákazníkov a zapíšeme vašu značku do povedomia užívateľov.

Nezáväzná konzultácia
 
 

S nami ste vidieť

Než sa pustíme do vytvárania reklám, zistíme, kto sú vaši potenciálni zákazníci a kde ich nájdeme. Vaša cieľová skupina tak bannery uvidí tam, kde sa baví alebo hľadá informácie.

Postrčte svoje podnikanie

S bannerovou reklamou od Betteru oslovíte nových užívateľov, získate nových návštevníkov a vašu značku si zapamätajú aj tí, kto na reklamu nekliknú. Čo poviete, idete do toho s nami?

Chcem byť vidieť

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomôžeme vám
uspieť na internete

Nech už vašemu marketingu chýba čokoľvek, spoločne to odhalíme. Urobte práve teraz prvý krok k marketingu, ktorý funguje naplno.

 
Osobné údaje, ktoré nám poskytnete (teda meno, telefón alebo e-mail) použijeme k tomu, aby sme sa vám mohli ozvať naspäť. Ak vás zaujímajú podrobnosti, pozrite sa na naše Zásady ochrany osobných údajov.
 
Ako to
dokončíme
  Vyššia
návštevnosť

Ako to robíme v Betteri

1.

Spoznáme vaše podnikanie

Aby sme vedeli, ako k reklamám pristúpiť, chceme na začiatku spoznať vás, váš obor aj ciele, ktoré by mali reklamy plniť.

2.

Analyzujeme a navrhujeme

Pripravíme analýzu kľúčových slov a preskúmame vašu cieľovú skupinu. Potom vypracujeme stratégiu – koho, kedy, kde a ako oslovíme.

3.

Vytvárame kreatívy

Vytvoríme niekoľko bannerov od prevej myšlienky po text a grafiku. Do obehu pustíme vždy niekoľko variant, aby sme zistili, ktorá funguje najlepšie.

4.

Optimalizujeme

Spustením reklám nekončíme.Skúšame rôzne kreatívy a cielenia, aby sme vedeli, čo vo vašom prípade funguje a čo môžeme zlepšiť.

 
Prípadová
štúdia
  Analýza
webu

Vy ste skvelý v tom, čo robíte.
My sa postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázom budete mať viac času na svoje podnikanie. Postaráme sa o váš kompletný marketing, privedieme nových zákazníkov a s nimi nové zákazky. Každý člen better tímu je odborník na svoje odvetvie marketingu, preto vieme každú korunu, ktorú do marketingu vložíte, maximálne zhodnotiť.

Poďme spojiť sily!

Nezáväzná konzultácia Povedzte mi o tom viac

Prečo si
vybrať Better
  Prípadová
štúdia
Menu