Zvýšenie
návštevnosti

Kto nepríde, nenakúpi. V Betteri na váš web alebo e‑shop privedieme užívateľov, ktorých váš produkt zaujíma. Pretože len vyššie číslo návštevnosti nestačí.

Nezáväzná konzultácia
 
 

Kde sú vaši budúci zákazníci?

Nových návštevníkov  vám neprivedieme kúzlom, ale na základe dôkladnej analýzy. Zistíme, kto sú ľudia, ktorí majú o váš produkt alebo službu záujem, a kde ich nájdeme. A potom urobíme všetko pre to, aby sme ich zaujali.

Využijeme sociálne siete? Zapracujeme na PPC reklamách? Alebo je problém na vašom webe a bude potreba sa pustiť do SEO? To vám teraz nepovíme, najskôr potrebujeme spoznať vás a vaše podnikanie.

Nová šťava pre váš byznis

Vaše produkty a služby stoja za to, aby sa o nich ľudia dozvedeli. Poďme spoločne priviesť na váš web užívateľov, ktorí o vás majú záujem.

Chcem zvýšiť návštevnosť webu

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomôžeme vám
uspieť na internete

Nech už vašemu marketingu chýba čokoľvek, spoločne to odhalíme. Urobte práve teraz prvý krok k marketingu, ktorý funguje naplno.

 
Osobné údaje, ktoré nám poskytnete (teda meno, telefón alebo e-mail) použijeme k tomu, aby sme sa vám mohli ozvať naspäť. Ak vás zaujímajú podrobnosti, pozrite sa na naše Zásady ochrany osobných údajov.
 
Ako to
dokončíme
  Vyššia
návštevnosť

Ako to robíme v Betteri

1.

Radi vás spoznáme

Na samom začiatku sa s vami chceme spoznať. Chceme zistiť čo najviac o vašom podnikaní aj o tom, čo očakávate od spolupráce s nami. Komunikácia s vami, našimi klientmi, je pre nás veľmi dôležitá.

2.

Zisťujeme a analyzujeme

Aby sme mohli niečo zlepšiť, musíme najskôr zistiť, kde to teraz drhne. Preto sa pozrieme na stav vášho webu a ďalších marketingových aktivít a navrhneme zlepšenie. Vypracujeme stratégiu.

3.

Konzultujeme a realizujeme

Stratégiu vám predstavíme a vypočujeme si váš názor. Potom sa pustíme do práce. Zapojiť môžeme SEO, e-mailing, PPC aj sociálne siete. Vďaka predchádzajúcej analýze už vieme, čo sa vám oplatí.

4.

Mriame a zlepšujeme

Zbierame dáta a potom vyhodnocujeme. Čo zafungovalo a čo má ešte medzery? Pracujeme na zdokonalení všetkých aktivít a navrhujeme, ako ich ešte rozvinúť.

 
Naše
služby
  Analýza
webu

Ako vám môžeme
priviesť návštevníkov?

 
Nezáväzná kalkulácia

Vy ste skvelý v tom, čo robíte.
My sa postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázom budete mať viac času na svoje podnikanie. Postaráme sa o váš kompletný marketing, privedieme nových zákazníkov a s nimi nové zákazky. Každý člen better tímu je odborník na svoje odvetvie marketingu, preto vieme každú korunu, ktorú do marketingu vložíte, maximálne zhodnotiť.

Poďme spojiť sily!

Nezáväzná konzultácia Povedzte mi o tom viac

Prečo si
vybrať Better
  Prípadová
štúdia
Menu