Viac
objednávok

Čo brzdí rast vašej firmy?

S nami ho nič nezastaví. Analyzujeme váš web a marketingové aktivity, nájdeme slabé miesta a privedieme vám nových zákazníkov a s nimi viac objednávok. Pomôžeme vám rásť.

Nezáväzná konzultácia
 
 

Analýza súčasnosti naštartuje budúcnosť

Na začiatku bude dôkladná analýza. Zistíme, odkiaľ k vám prúdia návštevníci a čo u vás robia. Neodrádza ich samotný web? A ktoré nástroje ich privádzajú neefektívne?

Na vašom úspechu zapracuje celý Better tím – analytici nájdu slabiny a navrhnú riešenia, špecialisti na SEO, PPC a e-mailing privedú nových zákazníkov, copywriteri prevedú úspešne používateľov po vašom webe.

Čo môžete urobiť dnes…

…neodkladajte na zajtra. Na zvyšovaní počtu objednávok môžeme začať pracovať čo nevidieť. Napíšte nám!

Chcem viac objednávok

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomôžeme vám
uspieť na internete

Nech už vašemu marketingu chýba čokoľvek, spoločne to odhalíme. Urobte práve teraz prvý krok k marketingu, ktorý funguje naplno.

 
Osobné údaje, ktoré nám poskytnete (teda meno, telefón alebo e-mail) použijeme k tomu, aby sme sa vám mohli ozvať naspäť. Ak vás zaujímajú podrobnosti, pozrite sa na naše Zásady ochrany osobných údajov.
 
Ako to
dokončíme
  Vyššia
návštevnosť

Ako to robíme v Betteri

1.

Radi vás spoznáme

Na začiatku sa s vami stretneme, aby sme sa zoznámili. Porozprávame sa o vašom obore, zákazníkoch a cieľom, ktoré vám pomôžeme splniť.

2.

Nájdeme slabiny

Zanalyzujeme váš web a marketingové aktivity. Tak zistíme, aké kanály vám fungujú dobe a kde sú naopak medzery, na ktoré sa musíme zamerať.

3.

Navrhneme riešenie

Analýzy nám ukážu, ako postupovať ďalej. Bude stačiť zapracovať na marketingových aktivitách, alebo je problém v samotnom webe? Než sa do čohokoľvek pustíme, preberieme svoje návrhy s vami.

4.

Dáme sa do práce

Pustíme sa do práce na webe, PPC reklamách, e-mailingu,… Jednoduchodo všetkého, čo vám prinesie nové objednávky. Výsledky svojej práce budeme priebežne vyhodnocovať.

 
Naše
služby
  Analýza
webu

Ako vám prinesieme viac objednávok?

 
Nezáväzná kalkulácia

Vy ste skvelý v tom, čo robíte.
My sa postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázom budete mať viac času na svoje podnikanie. Postaráme sa o váš kompletný marketing, privedieme nových zákazníkov a s nimi nové zákazky. Každý člen better tímu je odborník na svoje odvetvie marketingu, preto vieme každú korunu, ktorú do marketingu vložíte, maximálne zhodnotiť.

Poďme spojiť sily!

Nezáväzná konzultácia Povedzte mi o tom viac

Prečo si
vybrať Better
  Prípadová
štúdia
Menu