Kompletný marketing

Predstavte si, že vám niekto povie: „Odteraz sa marketingom nemusíte trápiť. Postarám sa oň ja a dostanem z neho maximum.“ Presne to budete počuť ako naši klienti. Spoľahnite sa na 30 better špecialistov a ich skúsenosti!

Nezáväzná konzultácia
 
 

Váš marketing je odteraz naša starosť

V Betteri sa vám bude venovať tím, ktorý neustále premýšľa, čo vylepšiť. Máme špecialistov na jednotlivé oblasti marketingu, ktorí spolupracujú a využívajú tak to najlepšie zo všetkých oborov. Ako klient ste pre nás dôležitý člen tímu, zároveň ale samostatne prichádzame s novými nápadmi, optimalizujeme a vyhodnocujeme.

Zverte svoj marketing do rúk betterákov a získajte istotu, že vám prináša maximálne výsledky.

Chcem better marketing

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomôžeme vám
uspieť na internete

Nech už vašemu marketingu chýba čokoľvek, spoločne to odhalíme. Urobte práve teraz prvý krok k marketingu, ktorý funguje naplno.

 
Osobné údaje, ktoré nám poskytnete (teda meno, telefón alebo e-mail) použijeme k tomu, aby sme sa vám mohli ozvať naspäť. Ak vás zaujímajú podrobnosti, pozrite sa na naše Zásady ochrany osobných údajov.
 
Ako to
dokončíme
  Vyššia
návštevnosť

Ako to robíme v Betteri

1.

Vzájomne sa spoznáme

Na začiatku našej spolupráce musí byť vzájomné porozumenie. Preto sa s vami chceme stretnúť, spoznať vás aj vaše podnikanie. Spoločne tiež definujeme reálne marketingové ciele.

2.

Zanalyzujeme váš marketing

Pozrieme sa, aké marketingové kanály a nástroje využívate, čo vám funguje a čo naopak nie. Zistíme, kto sú vaši zákazníci, a nájdeme silné a slabé stránky vašeho webu.

3.

Vypracujeme stratégiu

Na základe analýzy pre vás navrhneme mix marketingových aktivít a ich uchopení. Návrh vám predstavíme a preberieme ho s vami, vypočujeme si vaše prípadné pripomienky.

4.

Pustíme sa do práce

Začneme pracovať na vašom webe, PPC reklamách, e‑mailingu,… Jednoducho na tom, čo práve vy potrebujete. Výsledky svojej práce budeme priebežne vyhodnocovať.

 
Naše
služby
  Analýza
webu

 
Nezáväzná kalkulácia

Vy ste skvelý v tom, čo robíte.
My sa postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázom budete mať viac času na svoje podnikanie. Postaráme sa o váš kompletný marketing, privedieme nových zákazníkov a s nimi nové zákazky. Každý člen better tímu je odborník na svoje odvetvie marketingu, preto vieme každú korunu, ktorú do marketingu vložíte, maximálne zhodnotiť.

Poďme spojiť sily!

Nezáväzná konzultácia Povedzte mi o tom viac

Prečo si
vybrať Better
  Prípadová
štúdia
Menu