Branding

Čo majú spoločné Tescoma a Hudy? Sú to better značky, ktoré ľudia poznajú. Aj vás si čoskoro zapamätajú – napíšte nám a spoločne na tom začneme pracovať.

Nezáväzná konzultácia
 
 

Buďte prvý, na koho si spomenú

Vaša konkurencia môže bojovať nižšou cenou alebo darčekom k nákupu. So silnou značkou to ale budete vy, na koho si zákazníci spomenú ako prvého. Staňte sa synonymom svojho oboru s better značkou.

To najdôležitejšie už máte: poctivé produkty a služby. Poďte spojiť sily s nami, povedať o sebe ľuďom a zapísať sa do ich pamäti!

Chcem mať better značku

 
Analýza
webu
  Úvod

Pomôžeme vám
uspieť na internete

Nech už vašemu marketingu chýba čokoľvek, spoločne to odhalíme. Urobte práve teraz prvý krok k marketingu, ktorý funguje naplno.

 
Osobné údaje, ktoré nám poskytnete (teda meno, telefón alebo e-mail) použijeme k tomu, aby sme sa vám mohli ozvať naspäť. Ak vás zaujímajú podrobnosti, pozrite sa na naše Zásady ochrany osobných údajov.
 
Ako to
dokončíme
  Vyššia
návštevnosť

Ako to robíme v Betteri

1.

Naladíme sa na vašu vlnu

Než začneme pracovať, chceme sa s vami stretnúť. Chceme zistiť čo najviac o vašich produktoch a službách, o vašich zákazníkoch aj o tom, čo očakávate od spolupráce s nami.

2.

Pripravíme stratégiu

Analyzujeme vaše marketingové aktivity, spôsob komunikácie aj využité kanály. Potom vypracujeme stratégiu, v ktorej navrhneme, kam vašu značku posunúť, ako komunikovať a ku komu.

3.

Stratégiu preberieme s vami

Stratégiu vám predstavíme, preberieme ju s vami a vypočujeme si váš názor. Na komunikácií s klientmi si zakladáme – chceme, aby ste vedeli o každom našom kroku.

4.

Vyhodnocujeme a konzultujeme

Priebežne vyhodnocujeme, čo vám naša práca prináša. Ak objavíme muchy, pochytáme ich. Výsledky vždy predáme aj vám. Aj neskôr vám budeme kedykoľvek k dispozícií pre konzultácie.

 
Naše
služby
  Analýza
webu

Ako vám pomôžeme s budovaním značky?

 
Nezáväzná kalkulácia

Vy ste skvelý v tom, čo robíte.
My sa postaráme o váš marketing.

Stačí pár kliknutí a rázom budete mať viac času na svoje podnikanie. Postaráme sa o váš kompletný marketing, privedieme nových zákazníkov a s nimi nové zákazky. Každý člen better tímu je odborník na svoje odvetvie marketingu, preto vieme každú korunu, ktorú do marketingu vložíte, maximálne zhodnotiť.

Poďme spojiť sily!

Nezáväzná konzultácia Povedzte mi o tom viac

Prečo si
vybrať Better
  Prípadová
štúdia
Menu