Tescoma
Slovensko


Slovenská Tescoma to s nami varí od roku 2013. Naše ingrediencie? Vzájomná dôvera, efektívna správa kampaní a podpora značky na sociálnych sieťach.

Detaily spolupráce
 
 

Tescome pomáhame šetriť náklady

V čom varia Slováci? Od Čechov sa moc nelíšia, tradícia značky Tescoma ale nie je na Slovensku tak silná ako u nás.

S tým sa jej snažíme dlhodobo pomáhať. Vďaka nám však do svojho online marketingu nemusí investovať ani o korunu viac, než skutočne potrebuje. Jej kampane spravujeme s ohľadom na výkon, od ktorého sa odvíja aj naša odmena. Rozpočet nastavujeme tak, aby reklama predávala a posilňovala značku.

V Betteri sa ďalej staráme aj o to, aby bol e-shop Tescomy sympatický užívateľom aj vyhľadávačom a vypracovali sme obsahovú stratégiu, vďaka ktorej sa Tescome darí inšpirovať fanúšikov na Facebooku k tomu, na čom záleží: radosti z varenia!

 
Pridajte sa
k úspešným
  Úvod

Pomôžeme vám
uspieť na internete

Nech už vašemu marketingu chýba čokoľvek, spoločne to odhalíme. Urobte práve teraz prvý krok k marketingu, ktorý funguje naplno.

 
Osobné údaje, ktoré nám poskytnete (teda meno, telefón alebo e-mail) použijeme k tomu, aby sme sa vám mohli ozvať naspäť. Ak vás zaujímajú podrobnosti, pozrite sa na naše Zásady ochrany osobných údajov.
logo hudy logo mapei log tescoma
 
Ďalšie
referencie
  Detaily
spolupráce
 

Ďalšie referencie

 
 
Prečo si
vybrať Better
  Pridajte sa
k úspešným
 
Menu