Mapei

Mapei vyrába kvalitnú stavebnú chémiu, ktorú dobre pozná každý remeselník. Medzi koncovými zákazníkmi ale tak známa nie je – a práve to sme dostali za úlohu zmeniť.

Detaily spolupráce
 
 

Mapei vyhľadáva o 43 % viac užívateľov

Firma Mapei sa na nás obrátila, aby sme sa postarali o jej kompletnú online komunikáciu. „Doteraz sme túto problematiku riešili len okrajovo a potrebovali sme odborný pohľad na vec,“ hovorí Tereza Pelikánová, asistentka marketingu v Mapei.

Len ťažko by ste hľadali remeselníka, ktorý nepozná značku Mapei. Medzi koncovými zákazníkmi ale známa nie je – a práve to sme sa spoločne rozhodli zmeniť. V Betteri sme vypracovali stratégiu značky a vedľa stávajúcej stránky makejsmapei.cz pre remeselníkov sme pripravili makejsradosti.cz pre potenciálnych zákazníkov z rád laikov. Pre obe stránky vytvárame obsah na mieru cieľovej skupine. Vychádzame z informácií od produktových manažérov Mapei, tie ale podávame ľudsky a zrozumiteľne.

Spustili sme taktiež kampane na podporu značky a pracujeme so sociálnymi sieťami, kde sa nám darí budovať fanúšikovskú základňu a zasahovať relevantnú cieľovú skupinu. Priemerný denný dosah stránky je 7000 užívateľov. Rast brandu Mapei je vidieť aj v náraste priamej návštevnosti webu makejsmapei.cz o 43 %.

„Po skúsenosti s inými agentúrami pre nás bolo potešujúce, že nás Better nezaplavil planými sľubmi, ale prišli s efektívnymi návrhmi, z ktorých bolo cítiť, že naozaj budú fungovať.“ – Tereza Pelikánová, asistentka marketingu

Kontaktná osoba
Tereza Pelikánová
Termín spolupráce
Březen 2017 - súčasnosť
 
Pridajte sa
k úspešným
  Úvod

Pomôžeme vám
uspieť na internete

Nech už vašemu marketingu chýba čokoľvek, spoločne to odhalíme. Urobte práve teraz prvý krok k marketingu, ktorý funguje naplno.

 
Osobné údaje, ktoré nám poskytnete (teda meno, telefón alebo e-mail) použijeme k tomu, aby sme sa vám mohli ozvať naspäť. Ak vás zaujímajú podrobnosti, pozrite sa na naše Zásady ochrany osobných údajov.
logo hudy logo mapei log tescoma
 
Ďalšie
referencie
  Detaily
spolupráce
 

Ďalšie referencie

 
 
Prečo si
vybrať Better
  Pridajte sa
k úspešným
 
Menu