HUDY

HUDYsport, česká jednotka v outdoorovom vybavení, hľadal v tendri agentúru, ktorá by dokázala poradiť naprieč online marketingom a priniesť reálne výsledky. Z prihlásených agentúr si vybral nás.

Detaily spolupráce
 
 

„Better dosahuje veľmi dobrých výsledkov,“ hovorí klient

Outdoorová špeciálka HUDY je známa predovšetkým u zapálených horolezcov a ďalších športovcov. Rozhodla sa ale osloviť nových zákazníkov: rekreačných športovcov. Ako sa im dostať do povedomia? To už bolo na nás.

Čím sme HUDY zaujali? Svojim prístupom. Na samom začiatku sme navrhli komplexnú stratégiu, ktorá značku posunie. V stratégii pre HUDY sme jasne definovali, koho na internete osloviť a ako. Neskôr sme z nej vychádzali v konkrétnych kampaniach a práve vďaka nej sme boli schopní ich perfektne zacieliť a využiť investované peniaze efektívne.

A výsledok? Prispeli sme k nárastu tržieb o 53 % a web hudysport.cz navštívilo o 34 % návštevníkov viac. Predovšetkým sa nám ale darí oslovovať nových zákazníkov zo segmentu, ktorý sme si s klientom vytýčili.

Ako vedľajší produkt sme sa do značky HUDY sami nadchli a popoludnie na HUDYstenách patrí k našim obľúbeným teambuildingom. ☺

A čo o nás hovorí sám klient?

„Better nás nezahlcuje zástupnými argumentmi, ale predkladá jasné strategické dokumenty, prehľadné reporty a dosahuje veľmi dobré výsledky. Spolupráca nám umožnila ísť do detailu, do ktorého sme sa doteraz nedostali. Tomu zodpovedajú výsledky, momentálne produkujeme ďaleko lepšie zacielené, optimalizované a úspešné kampane ako doteraz.“ Za HUDYsport Marek Mráz, CMO

Kontaktná osoba
Marek Mráz
Termín spolupráce
Máj 2017–súčasnosť
 
Pridajte sa
k úspešným
  Úvod

Pomôžeme vám
uspieť na internete

Nech už vašemu marketingu chýba čokoľvek, spoločne to odhalíme. Urobte práve teraz prvý krok k marketingu, ktorý funguje naplno.

 
Osobné údaje, ktoré nám poskytnete (teda meno, telefón alebo e-mail) použijeme k tomu, aby sme sa vám mohli ozvať naspäť. Ak vás zaujímajú podrobnosti, pozrite sa na naše Zásady ochrany osobných údajov.
logo hudy logo mapei log tescoma
 
Ďalšie
referencie
  Detaily
spolupráce
 

Ďalšie referencie

 
 
Prečo si
vybrať Better
  Pridajte sa
k úspešným
 
Menu