Flexodon C 800

Farmaceutická spoločnosť Angelini Pharma Česká republika sa na nás obrátila, aby sme jej pomohli zvýšiť povedomie o doplnku stravy Flexodon C 800. V Betteri sme pre ňu vytvorili nový web, zorganizovali súťaž a podporili ju reklamami na Facebooku aj v sieti AdWords.

Detaily spolupráce
 
 

Marketing pro doplněk stravy?
Pozor na pravidla!

Farmaceutická společnost Angelini Pharma Česká republika se na nás obrátila, abychom jí pomohli zvýšit povědomí o doplňku stravy Flexodon C 800. To pro nás byla výzva – propagace doplňků stravy se totiž řídí velmi striktními pravidly.

V Betteru jsme se všemi omezeními rychle sžili. Postarali jsme se o návrh a tvorbu webu pro propagovaný doplněk stravy, zorganizovali jsme soutěž, a tu jsme následně podpořili reklamou na Facebooku, v obsahové síti Google a ve vyhledávání. Později jsme navázali dalšími kampaněmi na
podporu značky
.

A co říká o spolupráci s námi sám klient?

„Spolupráce s Betterem byla velmi dobrá. Líbil se nám váš profesionální přístup, operativní řešení situací i to, že jste nám doporučili efektivní kanály pro komunikaci.“ Ing. Irena Wolfschützová, Brand Manager

Kontaktná osoba
Ing. Irena Wolfschützová
Termín spolupráce
Duben 2017–současnost
 
Pridajte sa
k úspešným
  Úvod

Pomôžeme vám
uspieť na internete

Nech už vašemu marketingu chýba čokoľvek, spoločne to odhalíme. Urobte práve teraz prvý krok k marketingu, ktorý funguje naplno.

 
Osobné údaje, ktoré nám poskytnete (teda meno, telefón alebo e-mail) použijeme k tomu, aby sme sa vám mohli ozvať naspäť. Ak vás zaujímajú podrobnosti, pozrite sa na naše Zásady ochrany osobných údajov.
logo hudy logo mapei log tescoma
 
Ďalšie
referencie
  Detaily
spolupráce
 

Ďalšie referencie

 
 
Prečo si
vybrať Better
  Pridajte sa
k úspešným
 
Menu