Po uši v online

Viete, prečo sme sa dali na online marketing? Jednoducho preto, že nás baví. Baví nás neustále si rozširovať znalosti. Baví nás premýšľať, aké riešenie bude zrovna pre vás nejlepší. A zo všetkého najviac nás baví pomáhať vám uspieť na internete.

Ako pracujeme
 
 

Ako pracujeme

Klient je
člen tímu

S nami máte neustále prehľad, ako to s vašim marketingom vyzerá. Ako klient ste pre nás člen tímu, s ktorým preberáme každý krok. Pre prehľadnú komunikáciu a projektové riadenie nám slúži nástroj Teamwork.

Viac informácií

Staviame
na stratégii

Vždy vime, čo robíme a prečo to robíme. Než sa totiž pustíme do práce, vypracujeme stratégiu na základe vašich cieľov a ďalších dôležitých informácií. Robiť marketing bez stratégie je pre nás ako hádzať šípky bez mierenia.

Viac informácií

Hovoríme nie.
Na rovinu

Možná vám na nejakú požiadavku povieme nie. To sa stáva, ak neveríme, že by splnenie toho požiadavku klientovi pomohlo, alebo dokonca vieme, že by mu ublížilo. Vždy ale navrhneme alternatívu, ktorá vám prinesie úžitok.

Viac informácií
 

Pochopíme
vaše podnikanie

Nemáme univerzálne riešenia. Neveríme, že existujú. Nad každým klientom preto dávame hlavy dohromady a hľadáme ideálne riešenie, ktoré bude fungovať práve pre neho.

Viac informácií

Na každý obor
máme špecialistu

Každý z nás sa špecializuje na jeden konkrétny obor obor. Prečo? Jednoducho preto, že fušovať do všetkého znamená nevedieť nič poriadne. Zároveň ale pracujeme ako tím, aby sme využili znalosti všetkých.

Viac informácií

Vzdeláváme sa
a inovujeme

Kto v marketingu zaspí na vavrínoch, neuspeje a zapadne medzi konkurenciu. Preto sa neustále vzdelávame, sledujeme novinky, testujeme ich a inovujeme. Pomáhame vám držať krok s trendmi v marketingu.

Viac informácií
 

Klient je člen tímu

S nami máte neustále prehľad, ako to s vašim marketingom vyzerá. Ako klient ste pre nás člen tímu, s ktorým preberáme každý krok. Pre prehľadnú komunikáciu a projektové riadenie nám slúži nástroj Teamwork.

Úzka spolupráce s vami je pre nás veľmi dôležitá. Každý mesiac pripravíme zrozumiteľné vyhodnotenie našej práce, a akonáhle dostaneme nápad, ako váš marketing posunúť ešte ďalej, ozveme sa vám a preberieme ho s vami. Zároveň nás zaujímajú vaše nápady, pripomienky a priania.

zavrieť
 

Staviame na stratégii

Vždy vieme, čo robíme a prečo to robíme. Než sa totiž pustíme do práce, vypracujeme stratégiu na základe vašich cieľov a ďalších dôležitých informácií. Robiť marketing bez stratégie je pre nás ako hádzať šípky bez mierenia.

S nami budete dopredu vedieť, ako plánujeme postupovať, aké kanály zapojíme a prečo. Dopredu tiež spoločne určíme zmysluplné ciele, aby ste vedeli, čo od spolupráce s nami čakať. Nikdy nesľúbime nič, čo by sme nedokázali splniť.

zavrieť
 

Hovoríme nie. Na rovinu

Možno vám na nejakú požiadavku povieme nie. To sa stáva, ak neveríme, že by splnenie toho požiadavku klientovi pomohlo, alebo dokonca vieme, že by mu ublížilo. Vždy ale navrhneme alternatívu, ktorá vám prinesie úžitok.

Svojim klientom chceme predovšetkým prinášať úžitok – a často mu práve naše „nie“ ušetrí peniaze. Niekedy sa stane, že sa za to na nás klient hnevá. To nás samozrejme mrzí, ale viac by nás mrzelo robiť pre klienta niečo, čo mu uškodí.

zavrieť
 

Pochopíme vaše podnikanie

Nemáme univerzálne riešenia. Neveríme, že existujú. Nad každým klientom preto dávame hlavy dohromady a hľadáme ideálne riešenie, ktoré bude fungovať práve pre neho – pre vás.

Je pre nás veľmi dôležité dobre poznať vás, vaše podnikanie a vašu cieľovú skupinu. Chceme vedieť, čím sa líšite od konkurenčných firiem a prečo vás majú vaši zákazníci radi. Bez týchto informácií by sme len ťažko vymýšľali zmysluplnú stratégiu.

zavrieť
 

Na každý obor máme špecialistu

Každý z nás sa špecializuje na jeden konkrétny obor obor. Prečo? Jednoducho preto, že fušovať do všetkého znamená nevedieť nič poriadne. Zároveň ale pracujeme ako tím, aby sme využili znalosti všetkých.

Všetci sa neustále vzdelávame, aby sme dokázali držať krok s trendmi v online marketingu. Pretože ale ucelený marketing vyžaduje znalosti zo všetkých odvetví, pracuje na každom projekte preň zostavený tím betteráckych špecialistov.

zavrieť
 

Vzdelávame sa a inovujeme

Kto v marketingu zaspí na vavrínoch, neuspeje a zapadne medzi konkurenciu. Preto sa neustále vzdelávame, sledujeme novinky, testujeme ich a inovujeme. Naši klienti držia krok s trendmi v marketingu.

Keď narazíme na novinku, ktorú by sa zrovna vám oplatilo vyskúšať, pustíme sa do testovania. Vďaka tomu si s nami udržujete náskok pred konkurenciou bez toho, aby ste sami museli tráviť čas sledovaním marketingových trendov.

zavrieť
 
Náš tím   Úvod

Náš tím

Martin Kupka

Martin
Kupka

Strategy director & owner

Stanislav Pluháček

Stanislav
Pluháček

Managing director

Petr Hlavica

Petr
Hlavica

PPC špecialista

Petra Hrochová

Petra
Hrochová

Financial director

Lenka Tkáčová

Lenka
Tkáčová

Content & PR špecialista

David Bulín

David
Bulín

PPC špecialista

Tomáš Foltas

Tomáš
Foltas

Project manager

Karolína Novozamská

Karolína
Novozamská

SEO špecialista

Marek Klekner

Marek
Klekner

Project manager

 

Martin
Kupka

Strategy director & owner

Martin je otec-zakladateľ Betteru a dlhú dobu ho aj riadil. Venuje sa nadväzovaniu a udržiavaniu vzťahov s kľúčovými klientmi a strategickými partnermi. Internetový marketing miluje už od roku 2001. Svoj volný čas trávi s rodinou, je vášnivý vodič a nadšený výrobca vína.

zavrieť
 

Stanislav
Pluháček

Managing director

Staňa začínal v Betteri ako projektový koordinátor. Postupne sa dostával do tajov online marketingu, až mu úplne prepadol. Najviac ho baví strategický marketing, v ktorom sa stále zdokonaľuje. V súčasnej dobe riadi celú betterácku bandu, príležitostne vytvára stratégie pre klientov a vŕta sa v Google Analytics. Vo voľnom čase lozí po skalách, potápa sa do morských hĺbok a cvičí nášho maskota Arnolda.

zavrieť
 

Petr
Hlavica

PPC špecialista

Petr sa zameriava na produktové porovnávače a e-mailing. Stále nasáva nové znalosti a skúsenosti, napríklad patrí k prvým špecialistom v ČR s certifikátom Bidding Manager! A čo robí vo voľnom čase? To vás nadchne: žongluje!

zavrieť
 

Petra
Hrochová

Financial director

Petra spolupracuje s Betterom od roku 2007. Jej doménou sú čísla, riadi financie a ekonomiku celej spoločnosti. Súčasne má na starosti zmluvné a právne záležitosti Betteru. Má rada golf a hory v zime i v lete.

zavrieť
 

Lenka
Tkáčová

Content & PR špecialista

Lenka je tvor kreatívny. Písanie ju baví natoľko, že ju musíme prehovárať, aby za klávesnicou nesedela aj v noci. Prísne stráži kvalitu obsahu, ktorý sa objavuje na sociálnych sieťach, vytvára obsahové stratégie a komunikuje s novinármi. Vyštudovala archeológiu, takže od nás občas zmizne pozrieť sa na vykopávky.

zavrieť
 

David
Bulín

PPC špecialista

David sa za 7 rokov v Betteri vypracoval na PPC špecialistu zameraného na kampane vo vyhľadávaní a Nákupy Google. Svoje kampane neustále opatruje: vylepšuje ich novinkami aj skriptami. Svoj voľný čas trávi s rodinou. Je milovník tvrdej hudby, chmeľového moku a online hier.

zavrieť
 

Tomáš
Foltas

Project manager

Tomáš je v neustálom spojení s klientmi a stará sa o to, aby better projekty bežali ako majú. Pri svojej práci zúročuje skúsenosti obchodníka aj PPC špecialistu. Voľný čas venuje hudbe, koncertom a prírode.

zavrieť
 

Karolína
Novozamská

SEO špecialista

Karolína pracuje na SEO stratégiách pre našich klientov a vedie better SEO oddelenie. Svojmu oboru sa venuje od roku 2010. Miluje hudbu – na koncerty nielen chodí, ale ich aj organizuje.

zavrieť
 

Marek
Klekner

Project manager

Marek má v Betteri zodpovednosť za starostlivosť o klientov. Jeho každodenným chlebom je prezentácia navrhovaných riešení, koordinácia projektov a dohľad nad nimi a vyhodnocovanie úspešnosti kampaní. Je športovec telom aj dušou. Zo športu si odniesol súťaživosť a nadšenie z poznávania nových ľudí. Oboje uplatňuje ako account manager, takže o adrenalínové zážitky a výzvy nemá núdzu – vďaka tomu je pre neho práca koníček.

zavrieť
 
 
Od PPC k bigger picture   Ako
pracujeme

Od PPC k bigger picture

Bigger picture

Kde sú tie časy, keď sme sa sústredili len na PPC! Dnes klientom pomáhame s budovaním značky a kreatívou. Vytvárame stratégie. Píšeme, navrhujeme, prepojujeme. Už dávno nerobíme len reklamy. Robíme marketing. Podľa svojej filozofie „bigger picture“ hľadáme súvislosti.

31
špecialistov sa v Betteri stará o váš marketing
36
stratégií sme vypracovali za posledný rok
 
 
Menu